zrealizowane projekty UE

15.09.2022

Pisą na szlaku Wańkowicza – IV edycja zawodów kajakowych

IV edycja zawodów kajakowych - Pisą na szlaku Wańkowicza

 

Już 24 września br. Piski Klub Taekwondo w Piszu  zaprasza miłośników sportów wodnych i aktywnego wypoczynku oraz pasjonatów dobrej zabawy plenerowej na zawody kajakowe pn. „Pisą na szlaku Wańkowicza – IV edycja zawodów kajakowych”.  Zachęcamy do udziału w zawodach, rozgrywanych w  kategoriach: OPEN (indywidualna); Rodzinna i VIP. Przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody! 

Dla tych, którzy niepewnie czują się w kajakowych rozgrywkach przygotowaliśmy strefę kibica. Będziemy zagrzewać do walki, gratulować zwycięzcom i pocieszać smutnych. Wszystkich serdecznie zapraszamy, odwiedźcie nas, choćby na chwilę, porozmawiamy, wypijemy kawę,herbatę, pomyślimy co wyszło, a co poprawić. 

Jest to już IV edycja spotkania pn. "Pisą na szlaku Wańkowicza" , które nawiązuje do wizyty w 1935r. pisarza na Mazurach. Wówczas to wraz z córką Martą, M. Wańkowicz zwiedził tę część Prus wschodnich, podziwiając mazurską przyrodą. W wyniku tej wyprawy powstała jedna z najważniejszych książek pisarza pt. „Na tropach Smętka”, która do wybuchu II wojny światowej doczekała się kilku wydań. Zawody to okazja do przywrócenia pamięci o tej wizycie i budowania na tej podstawie wizerunku Mazur jako miejsca m.in. do rozwoju aktywnego wypoczynku przy wykorzystaniu bogactwa zasobów naturalnych. 

Czekamy na Was 24 września, plaża przy Hotelu ROŚ, start godz. 10.00. Będzie wesoło i zabawnie, będzie się działo!
Zachęcamy do udziału w zawodach, wystarczy wypełnić zgłoszenie (poniżej) i dostarczyć do Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Piszu lub przesłać na adres mail: pmosatpowiat [dot] pisz [dot] pl, klubtaekwondo [dot] piszatinteria [dot] pl

Zapraszamy! 
 
Organizator: Piski Klub Taekwondo w Piszu  
 

Pozostałe aktualności

otwarte drzwi w ramach kampanii biała wstążka w Powiatowym Centrum Pomocy Społecznej w Piszu
06.12.2023

PCPR w Piszu – akcja Otwarte Drzwi w ramach Kampanii "…

Uczeń Pierwszego Liceum Ogólnokształcącego w Orzyszu mistrzem świata
29.11.2023

Uczeń I LO w Orzyszu mistrzem świata

Konferencja podsumowująca projekt Lokalnej Grupy Rybackiej Wielkie Jeziora Mazurskie
29.11.2023

Zaproszenie na konferencję podsumowującą projekt LGR „…

Zawodniczka z Orzysza stypendystką akcji Stomil Więcej Niż Klub
23.11.2023

Kornelia Piekarska stypendystką akcji „Stomil Więcej Niż…