27.05.2022

Podstawy prawa w organizacji pozarządowej – szkolenie online

Bezpłatne szkolenie online - podstawy prawa w organizacji pozarządowej

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie” zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, KGW, grup nieformalnych oraz aktywnych mieszkańców województwa warmińsko - mazurskiego na bezpłatne szkolenie w formie on-line pn. „Podstawy prawa w organizacji pozarządowej”, które odbędzie się 14 czerwca 2022r. (wtorek) w godz. 14.00-20.00.

Szkolenie poprowadzi pani Wioletta Banasiewicz - radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, od 2005 r. związana z organizacjami pozarządowymi, w tym jako Prezes Mazurskiej Fundacji Edukacyjnej BONUS PASTOR.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, prosimy o dostarczenie podpisanego formularza zgłoszeniowego (osobiście, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej – skan formularza) do biura projektu w Ogonkach (ul. Letniskowa 13), e-mail: doradcaatmazurylgr [dot] pl

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona – o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu będzie decydować opis dotychczasowej działalności społecznej, a w przypadku porównywalnego doświadczenia, znaczenie będzie miała kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji oraz zgłoszenia: Biuro Projektu: Ogonki, ul. Letniskowa 13, 11-600 Węgorzewo, tel. +48 513 568 011; e-mail: doradcaatmazurylgr [dot] pl oraz na stronie http://www.mazurylgr.pl/ zakładka NOWEFIO

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „ZMIANA SYSTEMOWA W TWOJEJ ORGANZIACJI – STATUT, KSIĘGOWOŚĆ, RODO,  UNDRAISING” dofinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Materiał: Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie”