23.06.2022

Odczuj Ukrainę – koncert teatralny

Koncert charytatywny "Odczuj Ukrainę"

„My, Ukraińcy, jesteśmy bezgranicznie wdzięczni Polakom za wsparcie, schronienie, pomoc i empatię, jakie otrzymujemy od początku wojny. Chcemy wszyscy powiedzieć Wam „dziękujemy” ale „dziękujemy” w szczególny sposób, w taki, jak potrafimy najlepiej, z głębi naszych serc, przez naszą twórczość. To sztuka, muzyka, pieśń, teatr pokazują jak blisko są nasze narody i jaka teraz przyjaźń je łączy.

Koncert teatralny „Poczuj Ukrainę” nie jest zwykłym spektaklem, jest wielką podróżą do wydarzeń, które obecnie dzieją się w naszym kraju, do naszej heroicznej siły, dzięki której zwyciężamy, od udzielonej nam pomocy i ciepła prze Polaków do wspaniałych i osobliwych cech kultury narodu polskiego, od wspólnego bólu tej strasznej wojny do szczęśliwiej wspólnej przyszłości."

Charytatywny koncert „Odczuj Ukrainę”, którego organizatorem jest Fundacja „Głos kobiet Ukrainy” ma na celu zbiórkę funduszy na pomoc kobietom i dzieciom, które zostały poszkodowane w związku z wojną w Ukrainie oraz wszystkim ludziom, którzy potrzebują opieki i zabezpieczenia. 

Wydarzenie odbędzie się 22 lipca 2022 roku w mieście Mrągowo, ul. Jaszczurcza Góra 10, Amfiteatr. Do udziału w koncercie zostali zaproszeni między innymi:

  • Kalush Orchestra (zwycięzca tegorocznej Eurowizji 2022);
  • Kazka;
  • Jerry Heil;
  • Wellboy;
  • DAYTONA

Zwracamy się z prośbą o dołączanie do tego charytatywnego wydarzenia. Dokładne informacje dotyczące koncertu znajdują się na stronie: https://www.facebook.com/gloskobietua

Materiał: Charytatywna Fundacja „Głos kobiet Ukrainy”
 

Pozostałe aktualności

PFRON - ankieta badawcza on-line
05.08.2022

PFRON - ankieta badawcza on-line

Dożynki Powiatowo-Gminne w Nowych Gutach, 28 sierpnia 2022
04.08.2022

Dożynki Powiatowo-Gminne w Nowych Gutach

Zmiana godzin pracy apteki Cefarm 36,6 ul. Wojska Polskiego 2
02.08.2022

Zmiana godzin pracy Apteki Cefarm 36,6

1 sierpnia o godzinie 17:00 zawyją syreny na pamiątkę powstania warszawskiego
29.07.2022

SYRENY UPAMIĘTNIĄ POWSTANIE WARSZAWSKIE.