22.12.2021

DZIĘKI WASZYM WSPANIAŁYM SERCOM MUSIMY ZACZĄĆ ORGANIZOWAĆ CIĘŻARÓWKĘ!

Finał akcji Paczuszka dla Maluszka

Od 6 grudnia trwa akcja „Paczuszka dla Maluszka”, w którą włączyło się piskie starostwo i oczywiście Mieszkańcy powiatu piskiego. I chociaż z dozą niepewności zastanawialiśmy się jak powiedzie się prowadzona w naszym urzędzie  Akcja, to byliśmy pewni, że możemy liczyć na dobre serduszka tutejszych Mieszkańców. Nie myliliśmy się! Każdego dnia zaskakujecie  nas chęcią bezinteresownej pomocy i górą rosnących darów na rzecz potrzebujących dzieci.

Dziękujemy Każdemu, Kto postanowił wspomóc zbiórkę. Osobom, które samodzielnie przynoszą różnego typu rzeczy do zbiórki, Najfajniejszej w świecie- a z pewnością w powiecie-  Młodzieży szkół z terenu powiatu, Rodzicom i ich wspaniałym Dzieciakom, które z radością zostawiają swoje paczuszki pod „Maluszkową” choinką,
Dyrektorom szkół, Nauczycielom, i ich Uczniom, Pracownikom i Dyrektorom okolicznych Instytucji, którzy postanowili dołożyć swoją cegiełkę do naszej zbiórki. 

Jesteście dla nas wzorem  ludzkiej życzliwości i wrażliwości na los innych! Jesteście po prostu wspaniali!

Każdego dnia przynosicie nowe paczki, paczuszki, pięknie opakowane, uśmiechnięte, wesołe! Już niedługo dzięki Wam, na twarzach wielu Dzieciaków i ich Opiekunów z pewnością również pojawi uśmiech! A wszystko dzięki Waszym wspaniałym Sercom! 

Nie wszystkim Wam udało nam się zrobić zdjęcie, ale doceniamy każdy najmniejszy dar, bo nieważne czy duży czy mały, najważniejsze, że przygotowany z sercem, chęcią pomocy, każdy stanowi najpiękniejszy gest ludzkiej wrażliwością, jednego z najcenniejszych darów posiadania w obecnych czasach. Tych natomiast, których udało nam się "złapać" na zdjęciu przedstawiamy wszem i wobec.. 

DZIĘKUJEMY BARDZO !

p.s. dodamy jeszcze, że Maluszkową choinkę przekazało nam Nadleśnictwo Pisz. 
 
Korzystając z okazji chcemy również przekazać ważną informację. Jak pisaliśmy wcześniej, zebrane dary miały trafić do Domu Samotnej Matki w Olsztynie, okazało się jednak w międzyczasie, że w wytypowanym dla naszej zbiórki Ośrodku, w chwili obecnej nie przebywa żadna Mama ze swoimi dziećmi, co jest po trochy też dobra informacją.  Po kontakcie z Fundacja i okolicznymi podobnymi miejscami okazało się, że w Domu Dziecka w Mrągowie przebywają zarówno młode Mamy ze swoimi Pociechami jak i sporo mniejszych i starszych Dzieciaczków, którym taka pomoc jest bardzo potrzebna. Postanowiliśmy więc, że pod koniec Akcji sprawdzimy czy do olsztyńskiej placówki zgłosiły się jakieś potrzebujące Mamy i jeżeli tak będzie podzielimy dary przekazując je obu placówkom. W końcu dzięki Wam mamy czym dzielić! Chcąc aby dary trafiły do najbardziej potrzebujących, ogłaszamy niniejszym, że zbiórką wspieramy również Dom Dziecka w Mrągowie

Pozostałe aktualności

Posiedzenie Zespołu ds Ekonomii Społecznej w Powiecie Piskim
27.09.2022

Spotkanie Zespołu ds. Ekonomii Społecznej w Powiecie Piskim

Warsztaty sieci BRANCHES
27.09.2022

BRANCHES: Lokalne systemy biogospodarki i energii…

I Indywidualno-Drużynowe Biegi Grunwaldzkie
27.09.2022

I Indywidualno-Drużynowy Bieg Grunwaldzki pamięci Wacława…

Wizyta gości z Niemiec w Starostwie Powiatowym w Piszu
21.09.2022

Jubileusz 30-lecia Piskiego Stowarzyszenia Niemieckiego…