21.06.2022

Bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych

Szkolenia dla organizacji pozarządowych w ramach projektu "NGO - równorzędny partner w procesie stanowienia prawa"

 

"NGO - równorzędny partner w procesie stanowienia prawa" 

 

Warmińsko-Mazurski Sejmik Osób Niepełnosprawnych jako Beneficjent  projektu: „NGO – równorzędny partner w procesie stanowienia prawa”, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego, rozpoczyna realizację specjalistycznych szkoleń dla organizacji pozarządowych w rozumieniu art.3 ust.2 ustawy z dnia 24.02.2003r. o działalności pożytku publicznego działających na terenie Polski. 

Celem głównym projektu jest nabycie kompetencji eksperckich w zakresie procesu legislacji i stanowienia prawa przez przedstawicieli organizacji pozarządowych na terenie Polski poprzez udział w szkoleniach, indywidualnym doradztwie oraz wsparciu w postaci bazy wiedzy. 

Szkolenia są całkowicie bezpłatne, obejmują 32 godziny dydaktyczne realizowane w dwóch zjazdach dwudniowych po 8 godzin dydaktycznych. Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe w formie elektronicznej, pendrive, długopis, teczkę oraz bezpłatne indywidualne doradztwo po 3 godziny na Uczestnika. 

W załączeniu znajduje się harmonogram szkoleń oraz dokumentację rekrutacyjną. Wypełnione dokumenty rekrutacyjne proszę przesłać na adres:

Warmińsko-Mazurski Sejmik Osób Niepełnosprawnych al. Marszałka J. Piłsudskiego 7/9, lok. 14, 10-575 Olsztyn. 

W celu szybszej weryfikacji dokumentów na  terminy szkoleń można wysłać zeskanowane dokumenty na adres: szkoleniangoatwmson [dot] pl 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej http://wmson.pl/ oraz pod numerem telefonu: 500 206 665

Serdecznie zapraszamy do udziału! 
 

Pozostałe aktualności

Posiedzenie Zespołu ds Ekonomii Społecznej w Powiecie Piskim
27.09.2022

Spotkanie Zespołu ds. Ekonomii Społecznej w Powiecie Piskim

Warsztaty sieci BRANCHES
27.09.2022

BRANCHES: Lokalne systemy biogospodarki i energii…

I Indywidualno-Drużynowe Biegi Grunwaldzkie
27.09.2022

I Indywidualno-Drużynowy Bieg Grunwaldzki pamięci Wacława…

Wizyta gości z Niemiec w Starostwie Powiatowym w Piszu
21.09.2022

Jubileusz 30-lecia Piskiego Stowarzyszenia Niemieckiego…