Powiatowy finał w piłce nożnej dziewcząt U-8

powiatowy finał piłki nożnej dziewcząt U-8

22 kwietnia 2022 roku na Orliku w Piszu przy ul. Mickiewicza odbył się finał powiatu piskiego w piłce nożnej dziewcząt w kat. U-8. Drużyna prowadzona przez Jerzego Karwowskiego "SKRZATY" Pisz w meczu o pierwsze miejsce zagrała z drużyną UKS Sokół z Białej Piskiej. Puchar ufundowany przez Starostę Powiatu Piskiego wręczył dr Waldemar Brenda przedstawiciel Zarządu Powiatu Piskiego.

Drużyna PMOS z Pisza wygrała pokonując drużynę z Białej Piskiej 6:0. Dziewczęta będą reprezentować nasz powiat piski w dalszych rozgrywkach - Mistrzostwach Województwa Warmińsko- Mazurskiego, które odbędą się w Iławie pod koniec maja 2022 r. Skład drużyny PMOS Pisz: Nikola Brulińska, Alicja Jaskóła, Iga Grabska, Laura Kozikowska, Helena Stasik, Maria Zakrzyk, trener: Jerzy Karwowski.

Materiał: PMOS Pisz