20.01.2022

„Pisanie projektów krok po kroku, czyli logika projektowa” – zapraszamy na szkolenia z logiki projektowej

Szkolenie z logiki projektowej Stowarzyszenie ADELFI

Masz ciekawy pomysł, ale nie wiesz jak ubrać go w ramy projektowe? Chcesz dowiedzieć się  jak opracować budżet i harmonogram projektu? Zapisz się na szkolenie z logiki projektowej, które organizujemy w dwóch terminach w styczniu.

Temat szkolenia

„Pisanie projektów krok po kroku, czyli logika projektowa”

Terminy i miejsce szkolenia

Szkolenie organizujemy w dwóch terminach do wyboru:

• 22-23 stycznia (sobota/niedziela) – szkolenie online (platforma ZOOM)
  • 29-30 stycznia (sobota/niedziela) – szkolenie stacjonarne (Ełk, ul. Małeckich 3 lok. 25)

Zakres tematyczny szkolenia

W programie szkolenia blok o diagnozie, celach i rezultatach, działaniach, budżecie i harmonogramie - czyli wszystko to, co do napisania dobrego "technicznie" projektu jest niezbędne. Szczegółowy program szkolenia znajduje się poniżej (w załączonych dokumentach).

Grupa odbiorców szkolenia

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, w tym działaczy organizacji pozarządowych, które zastanawiają się nad własną działalnością w obszarze ekonomii społecznej. Zapraszamy również osoby bezrobotne i grupy nieformalne, które szukają swojej drogi zarobkowej, chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą lub chcą się dowiedzieć więcej o ekonomii społecznej.

Na każde szkolenie prowadzona jest oddzielna rekrutacja:

UWAGA: Jedna osoba może zapisać się tylko na jedno wybrane przez siebie szkolenie!
O udziale w szkoleniu decyduje potwierdzenie od Organizatora.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia materiały szkoleniowe oraz wyżywienie podczas szkolenia stacjonarnego.
UWAGA! Możliwe są również doradztwa indywidualne.
W razie dodatkowych pytań lub niejasności związanych ze szkoleniem prosimy o kontakt z Pauliną Muklewicz, tel. 504-660-490.