You are hereZAKOŃCZENIE PROJEKTU ŚWIAT KOLOREM MALOWANY

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU ŚWIAT KOLOREM MALOWANY


By t.borkowski - Posted on 30 listopad 2010

Dnia 26.11.2010 r. w Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie podsumowujące projekt „Świat kolorem malowany” realizowany w partnerstwie przez Stowarzyszenie Kobieta na PLUS z Rucianego-Nidy i Piską Fundację Rozwoju z Pisza.

W spotkaniu wzięli udział uczestnicy projektu, ich rodzice i opiekunowie oraz kadra zaangażowana w realizacje projektu.

Był to czas wspomnień i niezapomnianych wrażeń. Zaprezentowano obrazy, które powstały w wyniku realizacji projektu. Prace można będzie obejrzeć na organizowanych wystawach w Domach Kultury na terenie powiatu piskiego. Terminy wystaw można będzie znaleźć na stronie internetowej: www.kobietanaplus.pl/malowanie.
 

Dokonano podsumowania i wręczono dyplomy uczestnictwa. Zarówno rodzice, jak i uczestnicy podzielili się z nami opiniami na temat zrealizowanego projektu.

Składamy serdeczne podziękowania dla osób i instytucji zaangażowanych w realizację projektu. Jednak najszczersze podziękowania kierujemy w stronę uczestników naszego projektu. To oni tworzyli atmosferę tych spotkań, dla takich osób naprawdę warto pracować. I mniejsze znaczenie ma tu ich pełno lub niepełnosprawność. W trakcie naszych spotkań wszyscy byliśmy równi, każdy zmierzył się ze swoimi siłami, talentami czy słabościami.

Projekt dofinansowany przez Powiat Piski.

 

 

 

 

 

 

     

     

 

 

Tagi

Klauzula o RODO


Koniecznie Zobacz